Opakowania i etui na pamięć USB

W dzisiejszych czasach większość dokumentów i zdjęć przechowujemy w chmurze bądź na zewnętrznych dyskach USB. Podpowiadamy w jaki sposób najlepiej je przechowywać i zapakować w formie prezentu.

Dlaczego warto zainwestować w opakowanie na USB?

Choć dzisiejszy rozwój technologiczny zapewnił trwałość pamięci USB, pamiętajmy, że nawet najlepszy pendrive może ulec uszkodzeniu. Opakowanie zapewni mu bezpieczeństwo i dzięki niemu unikniemy niemiłych niespodzianek jak np. utrata cennych danych.

Dodatkowo opakowanie zapewni naszemu pendrive’owi większą widoczność. Szczególnie istotne jest to w przypadku damskich torebek, gdzie ilość rzeczy może przytłoczyć nawet…samą właścicielkę.

Opakowanie na pamięć USB może posłużyć nam również jako pudełko na prezent. W elegancko zapakowanej paczuszce możemy np. wręczyć zdjęcia gościom weselnym. To także dobry sposób na reklamę dla firm. Zestaw pamięci USB w modnym pudełku świetnie spełni się w roli gadżetu reklamowego z nadrukowanym logo.

Ekskluzywnie zapakowanego pendrive’a doceni również ukochany, gdy otrzyma w prezencie dedykowany zbiór zdjęć sprzed laty.

Ponadto pięknie oprawiony pendrive stanie się produktem pierwszej potrzeby dla fotografów, którzy w zdigitalizowany sposób będą mogli przestawić efekty swojej pracy. A oprawa wizualna jest kluczowa w kontakcie z klientem.

Rodzaje opakowań na USB

Choć wydawać by się mogło, że opakowanie na USB nie jest dość popularnym produktem, producenci oferują różnorodne rozwiązania. Naprawdę jest w czym wybierać!

Zwolennicy ekologicznych rozwiązań pokochają tekturowe lub drewniane pudełka. Te drugie występują niemalże we wszystkich odcieniach drewna. Dodatkowo możemy na nich wygrawerować spersonalizowany napis np. „Ślub Ani i Piotra”.

Ciekawym połączeniem są opakowania wykończone drewnem z elementami skóry. Razem nadają opakowaniu bardzo eleganckiego sznytu.

Dla minimalisty polecamy proste, czarne pudełka w matowym wykończeniu – znajdzie się w nich miejsce nie tylko na pamięć USB, ale także stylowy długopis bądź pióro. Prezent idealny dla dojrzałego mężczyzny, który docenia dobrą jakość i design.

Jeśli chcemy naprawdę dobrze zabezpieczyć naszą pamięć zewnętrzną, postawmy na aluminiowe pudełko np. w okrągłym kształcie. Nie straszne mu nawet najgorsze warunki atmosferyczne!

To tylko kilka z naszych propozycji. Należy jednak pamiętać, że najlepsze firmy, które indywidualnie traktują swojego klienta, są w stanie wykonać dla niego niemalże każdego rodzaju opakowanie – we wszystkich wzorach i kolorach, jakie tylko sobie wymarzymy!

All4In
ul. Mazurska 9c 
05-220 Zielonka
Telefon: +48 500 109 388
E-mail: biuro@all4in.pl

NIP: 125-169-91-85
Regon: 384592840
Kapitał zakładowy: 10 000 zł

Wszystkie prawa zastrzeżone dla All4In 2019-2020

All4In
ul. Mazurska 9c 
05-220 Zielonka
Telefon: +48 500 109 388
E-mail: biuro@all4in.pl

NIP: 125-169-91-85
Regon: 384592840
Kapitał zakładowy: 10 000 zł

Wszystkie prawa zastrzeżone dla All4In 2019-2020

All4In
ul. Mazurska 9c 
05-220 Zielonka
Telefon: +48 500 109 388
E-mail: biuro@all4in.pl